Etiket - çiçekli pasta

Yazi beslemesi - Yorum beslemesi

Perşembe, Haziran 28 2012

Kitap Butik Pasta

damaktankalbe.jpg

damaktankalbe.jpg

Biliyorum,çok ihmal ediyorum Bloğumu.Bende böyle olmasını hiç istemiyorum fakat,o kadar çok eklenecek tarifler varki,hangisinden başlamalıyım bilemiyorum. Gündemde öyle değişik konular var ki; hangisine üzülüp hangisine sevineceğimizi şaşırdık. Dünyada ve Ülkemde olup bitenler beni haliyle derinden etkiliyor,üzüyor.Güzel şeyler olsun istiyorum,insanların birbirini anladığı,saygı duyduğu...

Bu pastayı küçük oğlumun karne günü için hazırlamıştım.Kitap modelini tercih ettim ki günün anlam ve önemine yakışsın.Bir bölümü çiçekler,diğer bölümü ise kelebeklerle süsledim..Fakat, ben her zamanki gibi fotoğrafını istediğim gibi çekemedim.İnşallah arkadaşım Serap'ın arşivinde vardır.Bütün haliylede paylaşabilirim bu sayede.

İçi muzlu,çikolata kaplamalı antep fıstıklı,4 patlı bir pasta....

Tamamini oku

Pazar, Mart 20 2011

Çiçekli Pasta

DSCI0649.JPG

DSCI0649.JPG

Yahya Kemal Beyatlı'nın da dediği gibi;Hakiki dost, düşebileceği yerlerde dostunu kollayandır; her işinde ona baş sallayan değil... Ne güzel söylenmiş..ne iyi etmişte duygularımıza tercüman olmuş..

Dost aslında insanın kendisinden taşandır..artıp taşan,dökülüp eksilmeyen..Kimine göre bir pusula kimine göre kardeşten öte..kimine göre ise ayna..Bana göre ise sağ elini sol elinin üzerine koymuş gibi hissettiren en enfes duygu:)Samimiyetine inandığım ve emin olduğum kişi..

Tamamini oku